Nowa technologia HP JetIntelligence

HP JetIntelligence- co to takiego?

Technologia HP JetIntelligence powstała, aby wydruki były nie tylko szybsze i wygodniejsze, ale również bardziej inteligentne. Jest to nowoczesna technologia oferowana przez firmę Hewlett-Packard, bardziej znaną pod popularną nazwą HP, która zapewnia bardzo wydajny druk. Wkład laserowy HP z rozwiązaniem JetIntelligence umożliwia nam drukowanie dużo większej ilości stron oraz lepszą ochronę. To wszystko dzięki specjalistycznej technologii, która zabezpiecza przed nieoryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi do monochromatycznych  (drukujących w czerni i bieli) i kolorowych drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych z firmy HP. Z czego to wynika? W nowoczesnych wkładach laserowych z rozwiązaniem JetIntelligence zastosowano sześć różnych funkcji. Dwie pierwsze, to po prostu zmodernizowanie i ulepszone formuły klasycznych tonerów, a cztery pozostałe to kompletnie nowe technologie, dzięki którym obsługa urządzenia jest łatwiejsza, a druk bardziej wydajny i charakteryzujący się najwyższą jakością.  

Aż 6 nowoczesnych funkcji wkładów laserowych HP z rozwiązaniem JetIntelligence

Rozwój technologiczny polega na wprowadzaniu ciągłych zmian, które mają ulepszyć pracę i funkcjonowanie poszczególnych urządzeń, aby były one jak najbardziej przystosowane do oczekiwań użytkownika.

Firma HP o tym nie zapomina, a produkty przez nią oferowane, z roku na rok są coraz lepsze, wydajniejsze, zmodernizowane i bardziej wydajne. W technologii JetIntelligence zostało wprowadzone 6 nowoczesnych funkcji, które mają usprawnić proces drukowania oraz zwiększyć wydajność drukarki, tonera.

Opatentowane formuły tonera

Toner Colorsphere 3 

Stworzony z myślą o szybkim i bardziej wydajnym drukowaniu. Posiada twardą, specjalistyczną osłonę, która sprawia, że straty tonera są dużo mniejsze. Toner ColorSphere 3 posiada wewnątrz miękki rdzeń, dzięki czemu może szybko stopić się na kartce papieru, zapewniając wysoką jakość druku. Toner ColorSphere 3 posiada zastosowanie do wszystkich czterech kolorów, w tym czarnego, cyjan, magenta i żółtego. Warto zaznaczyć, że Toner HP ColorSphere 3 posiada niższą temperaturę topnienia, co zmniejsza emisję dwutlenku węgla oraz oszczędza energię o około 21%.

Czarny precyzyjny toner 

Charakteryzuje się on niewielkim rozmiarem i jednolitym kształtem. Stosowany jest w małych drukarkach bez utraty wydajności kaset. Spójność rozmiaru i kształtu oznacza, że ​​toner przeniesiony na papier zapewnia bardziej precyzyjne wydruki.

Czarny toner EcoSmart

Jest to toner polimeryzowany, który został zmodernizowany i odpowiednio przystosowany. Do miękkiej warstwy rdzenia cząsteczki został dodany dodatkowy specjalistyczny składnik.

Tonery EcoSmart są przeznaczone do serii drukarek HP LaserJet 300/400/500, a zostały stworzone z myślą o bardzo szybkim, a jednocześnie wydajnym drukowaniu oraz niskim zużyciu energii. Toner EcoSmart, podobnie, jak HP ColorSphere 3, posiada niższą temperaturę topnienia dzięki czemu pozwala na zaoszczędzenie 21 % zużycia energii i ogranicza emisję dwutlenku węgla. Jest to zakup przyjazny dla środowiska. Firma HP bardzo dba o to, aby ich produkty spełniały normy i wymagania i posiadały certyfikaty Energy Star, które są przyznawane produktom oszczędzającym energię.

Technologie stosowane w drukarkach

  • Technologia maksymalizacji stron;
  • Technologia wskaźnika druku;
  • Automatyczne usuwanie etykiet zabezpieczających;
  • Technologia, która ma zapobiegać przed podróbkami.

To ostatnie działanie nie jest niestety czynnikiem pożądanym, gdyż utrudnia korzystanie z zamienników. Jednak, każdą zasadę i technologie można obejść, wystarczy, że podczas instalacji drukarki, zwrócisz uwagę na wszystkie wyskakujące okienka oraz zgody, które wyrażasz.

Jeśli szukasz drukarki nowoczesnej i oszczędnej zadzwoń już dziś. Przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Ten wpis został opublikowany w$ s i oznaczony jako$ s.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *