Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Konica – Minolta

Usługi biurowe

Firmy napotykają trudne wyzwania, takie jak konieczność obniżenia kosztów operacyjnych i zarządzania przy jednoczesnym zmaganiu się z procesami wymagającymi dużej ilości papieru, takimi jak wydajne gromadzenie, udostępnianie i archiwizowanie informacji.

Firma Konica Minolta jako czołowy dostawca usług oferuje wysokiej jakości rozwiązania IT dla przedsiębiorstw, które pomagają organizacji w przekształceniu przepływu pracy. Nasza profesjonalna oferta obejmuje zarówno usługi optymalizacji procesów biznesowych, jak i zarządzania dokumentami, a także wielofunkcyjne urządzenia peryferyjne.

Druk komercyjny i przemysłowy

Druk komercyjny i korporacyjny w firmie, profesjonalne usługi druku i przemysłowe drukowanie atramentowe przyniosły wiele korzyści, zwłaszcza w przypadku systemów druku cyfrowego, które umożliwiają drukowanie małych partii i zmiennych danych. Wiodący producent materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych.
Firma Konica Minolta oferuje najnowsze rozwiązania w zakresie druku, które można wybierać z szerokiej gamy systemów druku, usług i powiązanych materiałów eksploatacyjnych, aby pomóc w lepszym zarządzaniu potrzebami biznesowymi.

Oferujemy szeroką gamę przemysłowych drukarek atramentowych, takich jak głowice atramentowe, atramentowe drukarki tekstylne i atramentowe drukarki do druku etykiet.

Systemy optyczne do zastosowań przemysłowych

Jeśli chodzi o technologię optyczną, firma Konica Minolta jest znana z projektowania i produkcji kamer i obiektywów, na przykład projektorów kina cyfrowego lub soczewek typu pick-up do płyt Blu-ray.

Oferujemy także optyczne przyrządy pomiarowe używane do pomiaru źródeł światła (LED, OLED) oraz kontroli jakości urządzeń oświetleniowych, oświetlenia wewnętrznego, a także do pomiaru kolorów i jasności ekranów smartfonów, ekranów telewizyjnych oraz kolorów części samochodowych.