Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

DEVELOP oferuje nowy wymiar urządzeń wielofunkcyjnych. Dzięki intuicyjnym i zrozumiałym zasadom działania, systemy są tak proste w użyciu jak smartfon czy tablet. Oprogramowanie DEVELOP sprawia ponadto, że każdy system ineo jest prawdziwie kompleksowym urządzeniem do przetwarzania dokumentów, a także integralną częścią codziennych procesów pracy biurowej.

W celu wzmocnienia swojej pozycji rynkowej Develop GmbH realizuje fuzję z Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH oraz Konica Minolta Business Solutions Niemcy GmbH.

Strategia rozwoju dwóch marek w ramach połączonej grupy zakłada, że marki uzupełniają się nawzajem, razem zaspokajając potrzeby klientów. Dzięki połączeniu marek Konica Minolta i DEVELOP w europejskiej siedzibie firmy Konica Minolta oraz dzięki koordynacji strategii rynkowej możemy zaoferować klientom B2B jeszcze więcej kompleksowych rozwiązań w zakresie druku i przepływu dokumentacji w całej firmie.

Od roku 2010

DEVELOP jest synonimem najwyższej jakości systemów komunikacji w biurze oraz jednym z pięciu największych dostawców systemów druku kolorowego w Europie. Portfel systemów, oprogramowania i usług w zakresie tworzenia i zarządzania dokumentami pozwala marce DEVELOP na zajęcie pozycji jednego z wiodących dostawców dla małych i średnich firm w Europie.